Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради порушило фінансову дисципліну на суму понад 1,4 млн грн


5 января 2017 года.

Аудитори під час ревізії управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (далі - УПСЗН) встановили фінансових порушень, які призвели до втрат, на загальну суму 1,47 млн грн за період з 01.01.2014 по 30.06.2016.

Зокрема, УПСЗН перерахувало компенсацію за 2014 рік на загальну суму майже 1,06 млн грн підприємствам, установам, організаціям за рахунок коштів, виділених у 2015 році.

УПСЗН призначено і надміру виплачено грошову допомогу 5 переміщеним особам за наявності у будь-кого з членів сім'ї на депозитному банківському рахунку коштів у сумі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, загалом на 115,67 тис. грн.

Державному бюджету завдано збитків на загальну суму 85,85 тис. грн через те, що 6 внутрішньо переміщених осіб отримали грошову допомогу за недостовірними даними облікових карток платника податків.

Також встановлено 7 випадків незаконного призначення і виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на загальну суму 133,37 тис. грн за даними паспортів громадян, які обліковуються компетентними органами як втрачені, вкрадені або належали особам, які на дату призначення виплат померли .

Керівнику підконтрольного об'єкту направлені обов'язкові вимоги по усуненню порушень та притягненню винних осіб до відповідальності. Результати проведеної ревізії аудитори надали вищестоящій організації і направили правоохоронному органу.

Теги: аудит
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости