Управління освіти відмовилось від придбання авто через застарілу довідку про несудимість у переможця тендеру


22 / 03 / 2017

Управління освіти Херсонської міської ради провело тендер на закупівлю легкового авто Skoda Octavia. Участь в аукціоні взяли дві компанії: ТОВ "АВТОЦЕНТР ХЕРСОН" та ТОВ "АСТ-КОМБІ". Однак жодна з них не зможе поставити управлінню освіти нове авто.

Очікувана вартість товару була визначена в розмірі 480 тисяч гривень. ТОВ "АСТ-КОМБІ" запропонувало саме цю суму за поставку авто. "АВТОЦЕНТР ХЕРСОН" готове було продати Skoda Octavia на тисячу гривень дешевше - за 479 000 грн.

Остання компанія була визнана переможцем торгів, однак тендерний комітет виявив порушення в наданій документації. Зокрема, в протоколі розгляду тендерних пропозицій вказано, що ТОВ "АВТОЦЕНТР ХЕРСОН" надало довідку за обліками МВС на громадянина Сергія Агєєва (керівник ТОВ), який уповноважений представляти переможця торгів, що не відповідає умовам тендеру. Довідка про непритягнення до кримінальної відповідальності датована 15.12.2016 року, в той час як в умовах тендеру така довідка повинна бути не більше тридцятиденної давнини.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости