"Укрпошта" припиняє свою роботу у Херсонській області


30 / 06 / 2022

Херсонська "Укрпошта" припиняє свою роботу. Інформацію про припинення роботи підтвердив представник дирекції у спілкуванні з виданням "Херсонщина за день".

«На жаль, це правда. Дирекція припиняє свою діяльність.

"Укрпошта" трималася чотири місяці в умовах окупації. Виплачували людям пенсії і соціальні допомоги.

З перших днів окупації ми перестали отримувати грошове підкріплення на виплату пенсій. Збирати гроші за рахунок оплати комунальних і грошових переводів ставало все важче.

На зборах трудового колективу було оголошено про те, що "Укрпошта" більше не працюватиме в Херсонській області. Відновлення роботи можливе тільки за української влади.

"Укрпошта" відновить обов'язково свою роботу на Херсонщині і виплатить всю заборгованість по пенсіям і соціальним допомогам за весь період окупації.

Наголошую для пенсіонерів, їх пенсії не скасовуються. Вони акамулюються на рахунках в "Ощадбанку". Її можна отримати на підконтрольній території в будь-якому відділенні "Ощадбанку".

Тим, хто не зможе отримати пенсію на підконтрольній території, "Укрпошта" її привезе після деокупації.

Весь колектив робив все можливе, щоб пенсіонери отримували пенсію чотири місяці окупації. На жаль, зараз це робити стало неможливим», - сказав представник "Укрпошти".

Таким чином, підтвердилась інформація, що з'явилась вчора.

Видання МОСТ повідомляло, що на збори дирекції "Укрпошти" приходив гауляйтер Херсонщини Володимир Сальдо і змушував працівників до переходу в "Херсонпошту".

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости