"Укрексімбанк" дає бізнесу на горіхові сади на Херсонщині


12 февраля

Державний "Укрексімбанк" уклав генеральну кредитну угоду з ТОВ "Український волоський Горіх" для створення повного циклу виробництва з вирощування, переробки та пакування горіхів. Кредит із загальним лімітом 15 млн дол. США надається строком на 7 років на фінансування інвестиційних витрат, пов'язаних із введенням в експлуатацію двох вертикально-інтегрованих локацій садів волоських горіхів у Вінницькій та Херсонській областях.

Про це повідомляє прес-служба банку.

"У рамках генеральної угоди Укрексімбанком відкрито кредитну лінію на 5 мільйонів доларів США за спільним з Міжнародним банком реконструкції та розвитку Проектом доступу до довготермінового фінансування для реалізації першого етапу інвестиційного проекту позичальника. Загалом інвестиційний проект включає висадку власних садів високоякісних та адаптованих під місцевий клімат сортів волоського горіху, введення в експлуатацію переробного заводу та сертифікованої лабораторії з контролю якості", - повідомив директор Департаменту корпоративного бізнесу приватного сектору "Укрексімбанку" Олександр Існюк.

Зазначається, що на Могилів-Подільській ділянці компанією висаджено сад волоського горіха й отримано перші врожаї, цього року з фінансуванням Укрексімбанку розпочнеться закладення садів у Новотроїцькому районі на Херсонщині.

Теги: горіхи
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости