Україна внесла представників місцевого самоврядування Херсонщини до списку полонених

Україна внесла представників місцевого самоврядування Херсонщини до списку полонених
29 / 03 / 2022

Міністр з питань реінтеграції реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила про внесення до списку полонених представників місцевого самоврядування Херсонської області.

До списку потрапили секретар Новокаховської міськради Дмитро Васильєв і староста Старозбур'ївської ОТГ старостинського округу Голопристанської міської ради Віктор Маруняк.

Також до списку полонених потрапив голова Чулаківської громади Олександр Мусієнко, секретар міськради Скадовська Юрій Палюх та мер Берислава Олександр Шаповалов.

Разом з ними до списку полонених потрапили депутатка сільради Андріївки Черніговської області Тетяна Безлюдна та керівник Мангушської ОТГ Донецької області Володимир Караберов.

Додатково до списку включили старосту села Грем'яч Харківської області Олексія Карцана, міського голову Дніпрорудного Запорізької області Євгена Матвєєва та нардепа Олександра Пономарьова.

Україна визнала полоненими і секретаря Мелітопольської райради Запорізької області Сергія Прийму з першим заступником мера Енергодара Івана Самойдюка.

Звільнити з російського полону також мають голову Циркунівської ОТГ Харківської області Миколу Сікаленка і заступника керівника Щастинської ВЦА Луганської області Володимира Тюріна.

Звернення з вимогою звільнити перелічених представників місцевого самоврядування України надіслано до Росії.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости