Uklon запрацював у Херсоні і дарує містянам промокод на знижку

Uklon запрацював у Херсоні і дарує містянам промокод на знижку
7 февраля 2020 года.

У Херсоні запрацював сервіс онлайн-виклику таксі Uklon. Презентували сервіс вчора у міській раді.

Керівник напрямку регіонального розвитку Євген Борисенко розповів про компанію Uklon: принципи роботи сервісу, умови співпраці з водіями та бонуси як для користувачів сервісу, так і для власників автівок.

За словами Євгена Борисенка, Uklon має певні принципи відбору автомобілів. Це має бути іномарка не пізніше ніж 2000 року випуску, справною та чистою. За недотримання чистоти у салоні авто водієві можуть понизити клас та вартість за поїздку.

Сам водій повинен мати не менше 2 років стажу кермування.

За якісне виконання роботи для партнерів Uklon (водіїв) передбачені постійні бонуси: щоденно водії отримують 20 гривень кеш беку за кожну поїздку, щотижня передбачені бонуси до 1000 гривень в залежності від кількості здійснених поїздок. Додатково передбачені бонуси за брендування автомобілю - до 7 тисяч гривень.

«Бонуси передбачені і для пасажирів. Ми маємо партнерські сервіси, і зареєструвавшись в Uklon користувачі отримують до них доступ», - зазначив Євген.

Для нових користувачів онлайн-сервісу компанія підготувала приємний сюрприз. За промокодом KHERSON40 вони отримують знижку на першу поїздку у розмірі 40 гривень!

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости