Угода з Європейським банком дозволить покращити склад громадського транспорту в Херсоні


14 декабря 2018 года.

Наступного тижня міський голова планує укласти угоду між Херсонською міською радою, МКП "Херсонелектротранс" та Європейським банком реконструкції та розвитку про підготовку кредитного фінансування, яке дасть можливість вже на початку наступного року придбати близько 50 тролейбусів та 40 автобусів. Таким чином планують покращити пасажирські перевезення у Херсоні. Про це Володимир Миколаєнко розповів сьогодні під час звіту за 2018 рік.

До кінця 2018 року у Херсоні вже очікують на 4 нових тролейбуси. На це витрачено більше 21 млн грн.

"Приємно, що "Херсонелектротранс" ми не лише зберегли, але й активно розвиваємо. Сьогодні ми маємо можливість оновлювати електротранспорт у Херсоні, покращувати якість тролейбусних перевезень, самостійно готувати водіїв для роботи на маршрутах", - зазначив міський голова.

Також він торкнувся теми пільгових перевезень. Так, на це у 2018 році із міського бюджету було виділено 53,4 млн.грн

Із цих коштів 1 млн 040 тис.грн компенсовано за перевезення автотранспортом, 190,6 тис.грн - на перевезення залізничним транспортом, 3,6 млн грн - на перевезення водним транспортом, 42 млн 154 тис. - на перевезення електротранспортом.

Під час навігації 2018 року КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» трьома теплоходами за 17 напрямками здійснювало перевезення пасажирів до садівничих товариств, розташованих в акваторії річки Дніпро.

КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» організувало пільгові перевезення у приміському сполученні до населених пунктів, розташованих на території Білозерського, Голопристанського, Олешківського районів області членів садівничих товариств.

"Ми розуміємо нашу відповідальність перед херсонцями. Тому незважаючи на те, що державою передбачено пільговий проїзд, але вже три роки не передбачено коштів на нього, ми будемо продовжувати і надалі забезпечувати безкоштовне перезення пільгових категорій за рахунок міськбюджету", - зазначив Володимир Миколаєнко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости