Учні Київщини, Херсонщини та Івано-Франківщини спільно збирають гроші на шкільний проєкт


04 / 11 / 2020

У рамках проєкту ConnectED учні 9-11 класів Боярського академічного ліцею «Гармонія», Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Надвірнянської загальноосвітньої школи I-III ст. №1 запустили власну ініціативу на краудфандинговій платформі GoFundEd.

Школярі об'єднали Північ, Південь та Захід України для того, щоб спільними зусиллями створити креативний медіапростір "Концепторія". Підтримайте їх інформаційно, аби про проєкт дізналося більше людей!

Учні працювали в тематиці "Креативні простори: де і як творити сенси". Основна ідея їхнього проєкту полягає у створенні шкільної телестудії та шкільного телеканалу у YouTube, який регулярно буде наповнюватись новими випусками цікавих телепередач. Проєкт орієнтований на учнів шкіл, котрі прагнуть саморозвитку та самореалізації у сфері медіа. Адже ведучими шкільного телеканалу і глядачами будуть саме вони. Окрім цього, телестудія також стане навчальним майданчиком для проведення уроків громадянської освіти та медіаграмотності.

Підтримайте проєкт, аби українські школярі могли створювати власний унікальний контент: https://gof.org.ua/campaigns/konczeptoriya/

Проєкт реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine - USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти "Про.Світ".

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости