Учителька початкової школи з села Приморське Скадовського району тимчасово окупованої Херсонщини Марина Іногородська стала переможницею регіонального етапу конкурсу “Учитель року Росії”.
Про це стало відомо з сюжету підконтрольного окупаційній владі телеканалу “Таврія”.
У сюжеті зазначається, що у фіналі конкурсу брали участь шість педагогів, проте їх імена не називаються.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/snimok-эkrana-2024-05-23-v-12.19.37-1-1024x750.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/snimok-эkrana-2024-05-23-v-12.21.38-1-1024x717.png)
У результаті переможницею конкурсу стала Марина Іногородська. Відомо, що вона представлятиме Херсонщину на всеросійському етапі конкурсу, який відбудеться у російському місті Саратов.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/snimok-эkrana-2024-05-23-v-12.01.02-1024x780.png)
З соціальних мереж Марини Іногородської МОСТ дізнався, що вона навчалась у Херсонському державному університеті. Працювала у Великолепетиській школі №2, після чого почала працювати у школі в селі Приморське Бехтерської громади.
Під час окупації Херсонської області Іногородська почала співпрацювати з незаконною владою, зокрема, вона залишилась працювати у школі під окупаційним керівництвом та брала участь у пропагандистських заходах, які організовувались на підтримку РФ.
Нещодавно стало відомо, що бібліотекарка Догмарівського ліцею на ТОТ Херсонщини Мурадьє Раджабова співпрацює з окупаційною владою.
Також раніше повідомлялось, що директор та тренер спортивного клубу “Аматор” у селищі Новотроїцьке Олександр Пехтерев та Павло Афоніков перейшли на бік окупантів.