Учениці Херсонського академічного ліцею – переможниці Всеукраїнської олімпіади


5 апреля 2017 года.

31 березня завершився IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, що цього року проходив у м. Херсоні.

Нашу область на цих інтелектуальних змаганнях представляли  - учениці Херсонського академічно ліцею імені О. В. Мішукова, які в підсумку посіли другі місця!

«Нам дуже приємно, що одним із завершальних етапів навчання в академічному ліцеї стала перемога у Всеукраїнській учнівській олімпіаді. Позитивних емоцій додає також і той факт, що ця перемога здобута в рідному для нас місті Херсоні. Ми відчували відповідальність і прагнули гідно представити нашу область. І нам це вдалося!», - діляться своїми враженнями Валерія та Єлизавета.

Підготовкою переможниць Всеукраїнської учнівської олімпіади займалася кандидат філологічних наук, учитель академічного ліцею Емілія Чечуй.

Брусенцева Валерія та Сачаєва Єлизавета

Єлизавета Сачаєва та Валерія Брусенцева з членом журі олімпіади Вальтером Дегеном

«У ліцеї ми приділяємо особливу увагу вивченню іноземних мов. Починаючи з 8-го класу, ліцеїсти на високому рівні вивчають англійську, іспанську, німецьку, польську та французьку мови. Академічний ліцей є базовим опорним навчальним закладом міста Херсона з вивчання англійської, іспанської та німецької мов. Протягом останніх років ліцеїсти є постійними призерами заключного, ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов», - зазначає Емілія Чечуй.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости