Учениці Херсонського академічного ліцею – переможниці Малої академії наук!


25 апреля 2017 года.

14 квітня у м. Києві завершився ІІІ (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (наукове відділення - хімії та біології).

Традиційно успішно на даному заході виступають представники Херсонського академічного ліцею імені О. В. Мішукова.

Переможницею у науковій секції «Біологія людини» стала учениця 11 класу Влада Целеп, яка захищала наукову роботу на тему «Дослідження психологічних функцій за методикою «Діагност-1М». «Ця перемога для мене є особливою, оскільки минулого року я теж представляла нашу область на фінальному етапі МАН, але призового місця посісти не вдалося. Незважаючи на випускний клас і підготовку до ЗНО, цього року я вирішила продовжити роботу над дослідженням і довести собі, що здатна перемогти. І мені приємно, що представлена на захисті наукова робота, отримала найвищий бал серед інших досліджень», - зазначає Влада.

Влада Целеп

Влада Целеп

Переможницею у секції «Загальна біологія» стала учениця 11 класу Олена Ковальчук, яка захищала наукове дослідження на тему «Властивості нервової системи у прояві нейродинамічних та вищих психічних функцій в умовах слухової депривації». «Я думаю, що всім відоме всеохоплююче відчуття радості від перемоги. Завдяки участі у конкурсі-захисті МАН я тричі відчувала ейфорію від перемоги, але ІІІ етап став для мене хвилюючим, тому що я змагалася з найталановитішими учнями України. Саме тому, ця перемога стала для мене дуже важливою», - ділиться своїми враженнями Олена.

Олена Ковальчук

Олена Ковальчук

Наукове керівництво над дослідженнями Влади Целеп та Олени Ковальчук здійснював Олександр Спринь, - кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології людини та імунології Херсонського державного університету.

Отримати високі бали за контрольну роботу з базової дисципліни юним науковцям допомогла народний вчитель України, учитель біології академічного ліцею Любов Миколаївна Ігнатюк.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости