Учасники «Чорнянка-Futurum» написали понад 60 живописних і графічних творів

Учасники «Чорнянка-Futurum» написали понад 60 живописних і графічних творів
23 мая 2017 года.

Творча резиденція «Чорнянка-Futurum» пройшла 14 - 19 травня у Каховському і Бериславському районах. 23 молоді художники з Полтави, Волині, Києва, Тернополя, Херсону та Миколаїва - приїхали писати види Херсонщини - історичної і туристичної важливості, повідомляють "Таврійські вісті".

Проект присвячений 135 рокам від дня народження Давида Бурлюка, основоположника українського і російського футуризму, або як його називали в США - «американського Ван Гога».

За проектом учасники писали види таких місць: маєток Бурлюків і озеро у с. Чорнянка, пейзажі національного нижньодніпровського парку «Нижньодніпровський»,виноробне господарство князя П.Н.Трубецького, вежу Вітовтову біля с. Веселе, водопади під руїнами палацу князя Трубецького. Всього учасники створили більше 60 живописних і графічних творів, більшість із яких відібрана для мобільної вистаки, яка буде експонуватися у містах-партнерах проекту.

Перша експозиція мобільної виставки частини відібраних картин відбулась 19 травня на відкритті Таврійського туристичного конгресу в колонній залі шато князя Трубецького.

Чорнянка-Futurum є трансрегіональним соціальним проектом, який організувала ГО «АРР Таврійського об'єднання територіальних громад»? (м. Нова Каховка) за підтримки Британської ради в Україні в рамках програми «Активні громадяни».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости