Учасники автоаварії забриднили паливом Республіканську затоку Каховського водосховища


31 января 2020 года.

30.01.2020 у 18-00 годині встановлено факт забруднення Республіканської затоки Каховського водосховища у наслідок ДТП двох вантажних автомобілів. В результаті ДТП в однієї із вантажівок пошкоджено паливний бак і частина палива, зі слів очевидців 100-150 літрів потрапило до водної частини Республіканської затоки.

У наслідок розливу дизельного палива на акваторії Республиканської затоки Каховського водосховища утворилась плівка площею 200 м2. Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Херсонській області спільно з державними інспекторами відділу охорони водних біоресурсів «Херсонській рибоохоронний патруль» відібрані проби води. Загибелі водних біоресурсів не виявлено.

На місті події також працювали представники національного природного парку «Кам'яна Січ», Бериславський відділ поліції ГУНП в Херсонській області та Бериславський Районний Сектор ГУ ДСНС України у Херсонській області.

За даним фактом повідомлено Херсонську обласну державну адміністрацію

З метою моніторингу стану водних біоресурсів на даній ділянці акваторії Республіканської затоки Каховського водосховища фахівцями управління проводяться оперативні щоденні спостереження. У разі виявлення факту загибелі водних біоресурсів Вас буде додатково проінформовано.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости