UA:Херсон готовий проводити дебати між Сальдо і Колихаєвим


29 / 10 / 2020

Суспільний мовник Херсонщини UA: ХЕРСОН готовий виступити незалежним майданчиком для проведення дебатів кандидатів другого туру виборів на посаду Херсонського міського голови та надати сигнал трансляції зацікавленим телеканалам.

Телеканал, радіо і діджитал-платформи Херсонської філії Суспільного не належать жодній політичній чи бізнес-групі, працюють винятково в інтересах українських громадян на кошти платників податків, тож можуть виступити майданчиком для незалежної дискусії кандидатів на рівних умовах.

«Три роки роботи, зокрема над проєктами про вибори різних рівнів, довели незаангажованість Суспільного мовника. Наразі ні в кого не лишається сумніву, що лише Суспільне в змозі надати дійсно незалежний майданчик для дискусії різних політичних сил. З усією відповідальністю ми готуємося до дебатів учасників другого туру виборів у регіонах, аби провести їх максимально якісно, за найвищими стандартами журналістики. Водночас ми готові поділитися сигналом трансляції «Виборчий округ. Дебати» з зацікавленими медіа, аби якнайбільше глядачів змогли побачити дискусію кандидатів і зробити свідомий вибір», - зазначила генпродюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Одразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів Суспільне Херсона надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам.

UA: ХЕРСОН готовий роздавати прямоефірну трансляцію дебатів всім бажаючим на різних платформах (місцевим телеканалам, ЗМІ на їх сторінках у соціальних мережах). До участі у програмі буде запрошено місцевих журналістів, які теж матимуть змогу поставити свої питання кандидатам в ефірі програми «Виборчий округ. Дебати».

«Поки що зарано говорити про кандидатів-переможців, які вийдуть у другий тур та будуть боротися за посаду Херсонського міського голови, тому що офіційні результати місцевих виборів ще не оголошено. Однак вже два із 17 кандидатів впевнено заявляють про свою перемогу у першому турі. Хто б з кандидатів не вийшов у другий тур, ми запрошуємо їх взяти участь у незалежних дебатах на Суспільному мовнику. Із датою проведення дебатів ми визначимося згодом. Ми гарантуємо високі стандарти журналістики при веденні дебатів, неупередженість та об'єктивність. Прошу кандидатів бути чесним перед своїми виборцями і відкритим до діалогу з опонентами, і прийти на дебати до Суспільного мовника», - розповідає продюсер філії Суспільного UA: ХЕРСОН Рустам Авдєєв.

Нагадаємо, з 5 по 21 жовтня в ефірі телеканалу UA: ХЕРСОН вийшло 12 випусків проєкту «Виборчий округ. Місцеві» за участі кандидатів на посаду Херсонського міського голови та кандидатів у депутати Херсонської міської ради. З підсумками проєкту можна ознайомитися за посиланням.

Теги: дебати
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости