У водойми Херсонщини вселено 42 тис. екз. рослиноїдних видів риб та коропа


21 ноября 2019 года.

20 листопада 2019 року відбулось зариблення пониззя р. Дніпро, в районі підвідного каналу ФГ Лиманськ між селами Рибальче та Забарине Голопристанського району Херсонської області. Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувачів водних біоресурсів відповідно до Науково-біологічного обґрунтування проведення рибоводно-меліоративних робіт в Дніпровсько-Бузькій естуарій системі у 2019 році.

До водойми випустили 42 000 екз. (1 200 кг) цьоголіток рослиноїдних видів риб та коропа: СВК «Святий Миколай» - 5 тис. екз товстолобика, середньою вагою 30 грамів/екз.; ФОП «Бурдига » - 7 тис.екз. товстолобика, середньою вагою 34 грамів/екз.; РК «Победа » - 15 тис.екз. товстолобика, середньою вагою 35 грамів/екз. та УТМР - 15 тис.екз. коропа, середньою вагою 34 грамів/екз.

Контроль за процесом вселення та охорону місць вселення водних біоресурсів здійснювали спеціалісти Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області. Також у заході взяли участь представники Державної екологічної інспекції у Херсонській області.

Херсонський рибоохоронний патруль вдячний всім небайдужим до стану рибних запасів громадянам, які долучились до акції вселення!

Теги: риба, кар
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости