На сторінці Високопільської громади повідомляють, що на 12:00 ремонт локальних ЛЕП завершено, наразі необхідно відновити ЛЕП високої напруги, що надають живлення, однак з цим поки є складнощі.
“Минула ніч пройшла тихо, активність окупантів помітно знизилась. Зафіксовано переміщення військових рф за межі Високопілля”, – йдеться на сторніці громади.
Окрім того, у громаді зафіксовано факти мародерства.