У Великокопанівській громаді запрацював муніципальний чат-бот

У Великокопанівській громаді запрацював муніципальний чат-бот
25 ноября

У Великокопанівській запрацював муніципальний чат-бот СВОЇ, який покращить взаємодію громадян із Великокопанівською радою.

Чат-ботом СВОЇ можна скористатися у Viber та Телеграм. Він містить три зручних блоки: «Послуги», «Я+Влада» і «Моє місто».

У блоці «Послуги» громадяни можуть дізнатися адресу чи графік роботи ЦНАП чи знайти, як замовити послугу онлайн. Cеред доступних сервісів - витяг про земельну ділянку, довідка про відсутність судимості, довідка з реєстру нерухомості, послуга єМалятко, відкриття ФОП, отримання ліцензій та дозволів тощо.

Блок «Я+Влада» дозволяє написати звернення до ЦНАП, оцінити роботу чиновників чи комунальних установ, підтримати проєкт громадського бюджету чи підписати петицію до місцевої влади.

Блок «Моє місто» є довідником інформації про місцеві заклади та служби, останні новини та події у Великокопанівській громаді.

Муніципальний чат-бот СВОЇ впроваджується Великокопанівською сільською радою за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та фінансується урядом Швейцарії.

Доєднатись до чат-боту можна, просканувавши QR-код:

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости