У Великих Копанях відкриють легальний зал гральних автоматів

У  Великих Копанях відкриють легальний зал гральних автоматів
11 июня

Готель «Торговий двір» (ТОВ «Тандем Плюс», Херсонська область, Великі Копані, вул. Соборна, 58) отримав категорію *** (три зірки).

Таке рішення прийняла Комісія з встановлення категорій готелям.

За новим законодавством зали ігрових автоматів в регіонах можуть працювати у готелях від ***, у крупних містах - від ****.

Основними власниками ТОВ «Тандем Плюс» є родина гендиректора держпідприємства «Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації» Антона Гукасяна - Марія Гукасян (51%), сини Олег Гукасян (9%) і Андрій Гукасян (14%), та дочка Гаяне Корольчук (14%).

Крім того, 12% ТОВ належить Олексію Костенку. Варто відзначити, що головою с. Великі Копані є його однофамільниця - Валентина Костенко, з якою Антон Гукасян дружить вже понад 10 років.

Поруч із готелем «Торговий двір» є кафе «Лебедине озеро», основним власником якого значиться Гаяне Корольчук.

Раніше видання 368.media повідомляло, що велике будівництво у Великих Копанях співпало із призначенням Антоном Гукасяном на посаду керівника ДП «Одесастандартметрологія» у лютому 2011 року.

Відомо, що Андрій Гукасян, колишній заступник начальника обласного кримінального розшуку, у 2013 році був виправданий у кримінальній справі щодо провалу затримання кілерів із банди Аслана Дикаєва у вересні 2011-го, коли загинули два працівники поліції, ще шестеро були поранені.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости