У Цюрупинську відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Олешшя-2016»


28 марта 2016 года.

З 17 по 20 березня у місті Цюрупинську відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Олешшя-2016». Орієнтувальники з південних областей України та Молдови три дні змагалися на лісових трасах Цюрупинського району.

Спортсменів було розподілено на 5 чоловічих і 5 жіночих вікових групп, починаючи з Ч/Ж-12 і закінчуючи групою ветеранів Ч/Ж-45.

У перший день змагань учасники випробовували себе на довгій дистанції, де переможцями стали цюрупинські спортсмени Станіслав Поляниця (група Ч-21), Віталій Ангелов (група Ч-16), Вікторія Кірнасовська (група Ж-14); треті місця посіли Тетяна Савченко (група Ж-16) та Микола Шумбасов (група Ч-45).

Другий день зустрів учасників сильним вітром на станції Пойма. Для спортсменів була підготовлена середня дистанція. Станіслав Поляниця не поступився своїм опонентам і знову виборов перше місце у своїй групі, перше місце з невеликим відривом посіла і Тетяна Савченко; друге місце у Вікторії Кірнасовської, третьою була Марія Поляниця.

Третього дня спортсмени змагалися в лісовому масиві села Праві Саги. Погода знову створювала перешкоди, але не зламала дух учасників. Коротка дистанція виявилась норовливою для деяких учасників змагань. Призерами стали Тетяна Савченко, Аліна Кіц та Микола Шумбасов. Готували цюрупинських спортсменів до змагань Володимир Карась, Олександр Варакса та Юрій Усенко.

Загалом змагання пройшли вдало. Ці старти - один із етапів підготовки до собистого чемпіонату України (дорослі, юніори, юнаки), Кубку України (1-2 етапи), Кубку України (1-2 етапи, спринт, бігом), Всеукраїнських змагань серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів зі спортивного орієнтування (бігом, ІІІ та IVранги), V спортивних ігор школярів України, які відбудуться в Цюрупинському районі з 30 березня по 4 квітня 2016 року.

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости