У травні аграріям пропонують придбати на Херсонщині права на оренду 19 земельних ділянок


03 / 05 / 2017

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області визначили земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, права на оренду яких виставляються на торги у травні.

До переліку увійшли 19 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства у 6 районах області.

Найбільше - 6 ділянок загальною площею 536,6 га, пропонується для оренди у Каховському районі, по 3 - у Білозерському (близько 105,4 га) та Голопристанському (близько 194 га), по 2 - у Верхньорогачицькому (понад 41 га), Нижньосірогозькому (більш ніж 139 га) та Скадовському (понад 72,8 га) та 1 - у Каланчацькому (майже 39 га) районах.

Загальна площа землі, пропонованої для оренди, складає 1,128 га. Загальний стартовий розмір річної орендної плати за ці ділянки - понад 1,27 млн. грн. Стартова відсоткова ставка - 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Довідково:  Детальна інформація про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.
Інформацію про порядок подання заяви та сплати внесків для участі в торгах можна отримати у виконавців торгів, інформація щодо яких висвітлена на сайті в оголошеннях про проведення торгів за кожним лотом, а також у фахівців відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, звернувшись за телефоном (0552) 31-31-05 або на електронні адреси відділу: [email protected] та [email protected]

Теги: земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости