У тимчасово окупованому Херсоні залишаються у небезпеці 58 дітей-сиріт

У тимчасово окупованому Херсоні залишаються у небезпеці 58 дітей-сиріт
14 / 04 / 2022

На тимчасово окупованій території залишається будинок дитини у м. Херсон. За оперативною інформацією наразі у ньому 58 дітей. Вони тривалий час перебувають у підвальному приміщенні, ховаючись від обстрілів та бомбардувань військових російської федерації.

Про це повідомила омбудсмен Людмила Денисова.

Адміністрація будинку дитини та Служба у справах дітей не можуть гарантувати безпечне переміщення дітей, оскільки не вдається домовитись про гуманітарний коридор з Херсонщини.

"Діти та персонал стали заручниками російських окупантів. Їм не вистачає продуктів харчування, ліків, засобів гігієни. Російські загарбники не лише не дозволяють вивезти дітей, а й забороняють доставляти до міста гуманітарну допомогу. Дії рф порушують права дітей на життя та безпеку, гарантовані Конвенцію ООн про права дитини", - йдеться у повідомленні.

Денисова закликала Міжнародний Комітет Червоного Хреста вжити всіх можливих заходів для відкриття безпечного гуманітарного коридору для евакуації будинку дитини з  Херсона.

"Звертаюся до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення РФ в Україну врахувати ці факти порушень РФ прав дитини в Україні", - йдеться у заяві.

Теги: діти
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости