У Таврійському мікрорайоні зводять 126-квартирний будининок

У Таврійському мікрорайоні зводять 126-квартирний будининок
1 августа 2017 года.

У Херсоні, в мікрорайоні Таврійський триває будівництво 9-поверхового 126-квартирного житлового будининку в межах програми розвитку житлового будівництва в місті Херсоні. У цьому будинку 24 молоді сім'ї (з них - 7 родин учасників АТО) отримали пільгові кредити на придбання житла. З них 8 - за рахунок міського бюджету.

У 2017 році із міського бюджету виділено 2,57 млн грн на фінансування житлової програми. За словами директора регіонального управління держфонду молодіжного будівництва Юрія Волковича, це майже 40% від загального обсягу фінансування з міськбюджету за майже 20 років.

Ступінь будівельної готовності 9-поверхівки складає 90,5% першої секції та 50% другої секції.

Також ПрАт "Молодіжний житловий комплекс" розпочав забудову другої черги молодіжного житлового комплексу з 5 9-поверхівок на 288 квартир з відповідними об'єктами соціально-побутового призначення. Його планують завершити до 2020 року.

Разом із керівниками «Молодіжного житлового комплексу» міський голова обговорив нову редакції міської програми розвитку житлового будівництва на період до 2022 року. У ній буде передбачено можливість забезпечення житлом родин учасників АТО, вимушених переселенців, спорстменів-олімпійців, мешканців будинків гнучкої схеми.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости