У Станіславській ОТГ відкриють 3 зони активного відпочинку для молоді


9 сентября 2019 года.

14 вересня об 11-00 в с. Софіївка та о 16-00 у с. Станіслав, 22 вересня о 16-00 в с. Широка Балка на березі лиману відбудеться святкове відкриття зон активного відпочинку для молоді Станіславської об'єднаної територіальної громади.

Проект реалізований за ініціативи активної молоді та Молодіжної ради в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У рамках проекту в трьох населених пунктах буде встановлено зони активного відпочинку з дерев'яними альтанками, волейбольним полем, дитячими майданчиками, лавками та сонцезахисними парасолями.

Відкриття даних об'єктів відбудеться в форматі спортивного свята для громади «Олімпійський день-2019». У заході візьмуть участь: керівник Програми DOBRE Беррі Рід, програмна спеціалістка Миколаївського офісу Програми DOBRE Наталія Сафронова, експертка з залучення громадськості Київського офісу Програми DOBRE Ганна Товстуха та голова Станіславської об'єднаної громади Володимир Желуденко.

Під час свята також відбудуться спортивна естафета для родин, конкурс перетягування канату, піднімання гирі, змагання зі стрибків на скакалці та вправність із обручем, турнір із волейболу, розваги та конкурси для дітей з аніматорами, майстер-клас від Молодіжної ради «Сортуй сміття правильно» та святкова дискотека. Для гарного настрою працюватиме музичне та фуд-містечко, аквагрим, фото-зона. Гостей пригощатимуть смачною юшкою.
Реєстрація для журналістів триває до 18:00 13 вересня.

Організатори свята: Станіславська об'єднана територіальна громада та Молодіжна рада.

Контактна особа: Анна Сербін, спеціалістка з комунікації та зв'язків із громадськістю: 0999731875, hand.annita@gmail.com.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости