Із 29 травня по сьогоднішній день у Станіславській громаді продовжують ремонтувати високовольтні лінії електромереж, які руйнуються від обстрілів. Про це повідомляє голова громади Іван Самойленко.
“Найбільше страждають вуличні лінії ПЛ-0.4кВ, за ними посідають 2 місце аварії на лініях ПЛ-10кВ як в селі так і за межами наших сіл. Високовольтна основна лінія ПЛ-35кВ посідає 3 місце по аварійності та 1 основне місце по знеструмленні наших 12 сіл, що живляться від Білозерської підстанції”, – зазначає Самойленко.
Протягом учорашнього дня, за його словами, було поремонтовано 6 поривів.
“Поремонтували сьогодні лінію ПЛ-35кВ над трасою Надеждівського повороту, так далеко від дому ми ще не ремонтувалися. Все справили і 12 сіл забезпечили напругою”, – додає Іван Самойленко.
Він підкреслює, що у селах Софіївка, Широка Балка, Станіслав є електроенергія, водозабезпечення, газозабезпечення, працює автоперевізник на маршруті. Жителі Олександрівки, які перебувають в селах нашої громади не залишені поза увагою.
“Сподіваємось на виплату пенсії 23-25 червня”, – зазначає голова громади.