У Скадовську за продаж алкоголю без ліцензії підприємців оштрафували на 23 800 гривень


20 / 07 / 2016

Головне управління ДФС у Херсонській області перевірило платників податків щодо здійснення розрахункових операцій та касових операцій, наявності ліцензій, патентів,свідоцтв для проведення підприємницької діяльності тривали у м.Скадовську, смт. Лазурному нашої області.

За результатами проведених працівниками відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Херсонській області, встановлено 13 фактів порушенням вимог ст. 15 ЗУ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» щодо реалізації алкогольних напоїв без необхідних дозвільних документів.

Так, продаж пива без придбання відповідної ліцензії на розлив вартувала трьом скадовським підприємцям по 23 800грн. штрафних санкцій. Загальна сума застосованих штрафних санкцій склала майже 350 тис.гривень.

Окрім того, на порушників-власників алкогольної продукції складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП. Перевірки тривають.

Теги: ДФС
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости