У Скадовську триває підготовка збірної України з вітрильного спорту

У Скадовську триває підготовка збірної України з вітрильного спорту
24 апреля 2017 года.

З 15 по 26 квітня у Скадовську проводяться навчально-тренувальні збори зі спеціальної підготовки національної збірної команди України з вітрильного спорту (юніори, юнаки) під керівництвом провідного тренера штатної команди національної збірної Юлії Кисильової.

Про це повідомляє сайт skadnews.in.ua.

На тренування до Скадовська спортмени приїздять вже вдруге, у жовтні минулого року вони вже тренувались на хвилях Джарилгацької затоки. Тепер юні спортсмени з різних куточків України будуть шліфувати свою майстерність у Скадовську постійно. Участь у зборах приймають спортсмени з Одеської області, Київської, Дніпропетрівської, з Харкова, Полтави, Миколаїва, Маріуполя - з усіх міст, де розвивається вітрильний спорт.

Як розповіла Юлія Кисильова, після зборів у Скадовську одна група спортсменів відправиться продовжувати тренування до Болгарії у м.Бургас, а друга - до Сергіївки Одеської області. Там 3 4 по 8 травня відбудуться Всеукраїнські змагання з вітрильного спорту для цієї вікової групи спортсменів - "Шаболатський тиждень". Ці змагання стануть першим етапом відбору на чемпіонат Європи та світовий чемпіонат.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости