У Скадовську Держекоінспекція виявила забруднення земель затоки Чорного моря


12 декабря 2016 года.

При проведенні планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства державним підприємством «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області виявлено сліди витікання неочищених стічних вод з під металевої огорожі каналізаційної насосної станції. Забруднення землі загальною площею 480 кв.м. відбувається на землях Красненської сільради в межах прибережної захисної смуги Джарилгацької затоки Чорного моря, що є порушенням вимог Земельного Кодексу України та Закону України «Про охорону земель».

Екологами відібрано проби ґрунту на вказаних земельних ділянках. Відповідно до протоколу вимірювання показників складу та властивостей ґрунтів у відібраних зразках вміст забруднюючих речовин перевищує гранично допустимі та фонові концентрації. Збитки, заподіяні державі внаслідок забруднення земельної ділянки, склали - 4 996,80 грн.

Матеріали перевірки Держекоінспекцією у Херсонській області направлено на адресу Новокаховського відділу поліції ГУНП у Херсонській області для вжиття відповідних заходів реагування.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости