У школі №39 Херсонської міської ради відкрито новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

У школі №39 Херсонської міської ради відкрито новий спортивний майданчик зі штучним покриттям
22 декабря 2017 года.

Сьогодні у «Школі-родині» І-ІІІ ступенів №39 Херсонської міської ради відбулось відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Майданчик побудовано у рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд». Проект реалізовується шляхом співфінансування з державного фонду регіонального розвитку та міського бюджету.

Загальна вартість проекту 1500 тис. грн., з них 685 тис. грн. - з міського бюджету. Роботи виконані ТОВ «Міленіум Спорт». Розмір майданчика 42м х 22м.

На новому майданчику учні школи опановуватимуть уроки футболу за навчальною програмою. У с.Текстильників Дніпровського району Херсона функціонує футбольна команда «Текстильник» чисельністю 25 осіб та шкільна команда з 30 учнів (тренер-вчитель фізкультури школи Журба Євген Олександрович).

Введення в дію спортивного майданчика зі штучним покриттям дасть можливість додатково залучити до занять у футбольні гуртки ЗОШ№39 м. Херсона до 45 дітей (2 групи початкової школи по 15 учнів, 1 група середньої школи - 15 учнів).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости