У серпні на Херсонщині пройдуть "Чорноморські Ігри"


27 мая

27 травня в Херсонській ОДА підписано меморандум про проведення у серпні 18-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю "Чорноморські Ігри". Згоду на проведення фестивалю підписано між облдержадміністрацією, облрадою та благодійною організацією "Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд".

Голова облради Олександр Самойленко зазначив, що в обласному бюджеті обов'язково знайдуться кошти на проведення фестивалю, а також наразі розглядається можливість залучення спонсорів.

Детальніше про те, як проходитимуть "Чорноморські ігри-2021", розповів ініціатор та засновник фестивалю Микола Баграєв: "Основне завдання фестивалю - підтримка талановитих дітей, а також розкриття туристичного потенціалу Херсонщини, адже за перебігом фестивалю слідкуватиме вся Україна. Цього року конкуренція на "Чорноморські ігри" буде неймовірно, тільки на відбірковий тур подалося близько 1200 учасників".

Також він зазначив, що в умовах пандемії COVID-19 обов'язковим є дотримання карантинних обмежень. Зокрема, учасників фестивалю та їх батьків обов'язково тестуватимуть на COVID-19, а також це дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.

Крім цього, організатори відмовилися від заходів у приміщенні. Майстер-класи, зустрічі із зірками проходитимуть на відкритому повітрі, у фестивальному містечку.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости