У селі Велика Лепетиха Херсонської області створено фільтраційний табір

У селі Велика Лепетиха Херсонської області створено фільтраційний табір
28 / 04 / 2022

На окупованих територіях масово викрадають чоловіків призовного віку - поповнюють обмінний фонд і, мабуть, хочуть використати для публічних знущань 9 травня.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України 27 квітня.

"На зайнятих ворогом територіях Харківської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Луганської, Донецької областей проводяться масштабні "фільтраційні заходи". Жертвами окупантів найчастіше стають чоловіки призовного віку. У першу чергу - ветерани АТО/ООС, колишні військові та правоохоронці, проукраїнські активісти",- говорячи в повідомленні.

Так, за інформацією розвідки, у приміщеннях ізолятора тимчасового тримання Херсона перебувають понад 300 проукраїнських активістів та ветеранів АТО/ООС, яких допитують і катують.

У селі Велика Лепетиха Херсонської області створено фільтраційний табір. Нещодавно туди прибуло приблизно 400 російських військовослужбовців, одягнених у форму Росгвардії. Вони шукають і затримують чоловіків призовного віку, а потім масово вивозять у напрямку окупованого Криму, розповіли у розвідці.

У ГУР вважають, що головна мета цих дій - поповнення обмінного фонду. Українських заручників, навіть тих, хто не брав участі у боях, планують обмінювати на російських воєнних злочинців.

"Також не виключена організація пропагандистських "парадів перемоги" за участю затриманих українців. Згідно з отриманою інформацією, їх можуть спробувати видати за "військовополонених" і провести вулицями окупованих міст. Аналогічні заходи відбувалися у Донецьку 2014 року. Тоді українських героїв після численних тортур примусили пройти центральною вулицею Донецька, де їх піддавали знущанням та приниженням", - зазначили у ГУР.

В управлінні нагадали, що такі дії російської влади - черговий воєнний злочин. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости