У селах Херсонщини користуються програмою «Власний дім»


12 марта 2017 года.

У Херсонській області продовжується реалізація регіональної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім».

Програмою передбачається надання довгострокових пільгових кредитів сільським жителям під 3% річних та безвідсоткових кредитів учасникам АТО (на час військової служби в особливий період) і багатодітним сім'ям на будівництво, добудову, реконструкцію та придбання житла, спорудження інженерних мереж у сільській місцевості та розвиток особистого сільського подвір'я (придбання великої рогатої худоби).

Доступність Програми та привабливість умов кредитування дозволяють значній кількості селян підвищити рівень якості життя на селі.

Так, за січень-лютий 2017 року 41 сільська сім'я із 29 населених пунктів області поліпшили житлово-побутові умови:

- 14 сімей придбали 14 житлових будинків загальною площею 1,2 тис. кв. метрів;

- 23 сільські сім'ї добудували та реконструювали із використанням енергозберігаючих матеріалів 23 житлових будинки загальною площею близько 2,0 тис. кв. метрів;

- 1 родина, отримавши пільговий кредит, газифікувала своє житло;

- 3 сім'ї отримали кредити на розвиток власного сільського подвір'я та придбали дійних корів, що сприяє самозайнятості населення та покращенню матеріального становища від реалізації молочної продукції.

Із загальної кількості учасників Програми у цьому році пільговими кредитами скористалися 4 фахівця сфери охорони здоров'я і освіти, 23 молоді сім'ї та багатодітна родина, яка отримала безвідсотковий кредит.

 

Теги: село, дім
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости