У роботі відділів, управлінь та департаментів міської ради сталися зміни на час введення карантину

У роботі відділів, управлінь та департаментів міської ради сталися зміни на час введення карантину
19 марта 2020 года.

Відбулися зміни у роботі відділів, управлінь та департаментів міської ради на час введення карантину.

Відділ надання адмінпослуг, відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців обмежують проведення прийому громадян у відповідних приміщеннях. Поки вони прийматимуть і повертатимуть документи без безпосереднього доступу громадян до приміщень,виключно через спеціально обладнане віконце або спеціально обладнану скриньку.

Відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб проводитиме прийом громадян через Інтернет-портал державних послуг «iGov» або безпосередньо у відділі (вхід зі сторони вул. Преображенської). Доступ матимуть виключно особи, яким надається адмініпослуга (по одній особі), у визначені дату й час відповідно до електронної черги на підставі реєстраційного талона.

Відділ за зверненнями громадян та відділ діловодства тимчасово не прийматимуть вхідну кореспонденцію. Документи можна подати через спеціально обладнані скриньки у холі міської ради. Відповідь на них надаватимуть виключно за допомогою засобів поштового та електронного зв'язку.

Керівники інших виконавчих органів міської ради, що розташовані за межами адміністративної будівлі Херсонської міської ради, обмежують здійснення особистого прийому громадян посадовими особами відповідного структурного підрозділу, особистого прийняття від фізичних та юридичних осіб вхідної документації. Ведення документообігу буде організовано із застосуванням електронних комунікацій, телефонного та поштового зв'язку, облаштування скриньок для вхідної кореспонденції.

Наголошуємо, що херсонці можуть реалізувати своє право на звернення та отримання інформації, передбаченої чинними нормативно-правовими актами, шляхом надсилання письмового звернення поштою, у режимі онлайн та телефонного зв'язку.

Відповідне розпорядження підписано міським головою.

Будь ласка, пам'ятайте про те, що самоізоляція - найкращий спосіб уберегти себе та своїх близьких. Будьте свідомими, дотримуйтесь профілактичних заходів та інформаційної гігієни.

Інформацію стосовно поширення захворювання в Україні та світі можна знайти під банером на сайті міської ради, який розташований справа.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости