У передмістях Херсона запрацювали клуби вихідного дня


9 февраля

З лютого в мистецьких закладах передмість Херсона почали функціонувати клуби вихідного дня. Ідея клубів у тому, щоби мешканці сіл та селищ могли організувати своє дозвілля на вихідних: поспілкуватися, навчитись чомусь новому, подивитися кіно чи зайнятися спортом.

Так, в клубі селища Сонячного започаткували проведення «Годин духовності» - недільних бесід з священником на релігійно-соціальні теми, а також «Сонячний кіноклуб», в якому планується перегляд тематичних фільмів до державних свят чи визначних дат та навчальних мультфільмів для дітей.

У будинку культури селища Зеленівка відкрито клуб вихідного дня «Відпочиваємо разом». Там щотижня проводяться різні заходи: спортивно-оздоровчі заняття (йога, пілатес), літературні години з поетами-початківцями, зустрічі гітаристів-аматорів тощо. У планах розважально-ігрові програми для дітей, майстер-класи з шах і шашок та інше. Згодом ті гуртки, які будуть мати попит, будуть проводитися на регулярній основі.

У клубі вихідного дня в селі Богданівка будуть проводитись кінопокази для малечі та юнацтва, розважальні вечори для молоді та заняття фітнесом для молодих матусь.

Оголошення про діяльність клубів вихідного дня розміщено в місцях масового відвідування в селах та селищах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости