У Новорайській тергромаді відкрили сучасний ЦНАП

У Новорайській тергромаді відкрили сучасний ЦНАП
24 июня

У Новорайській територіальній громаді відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту "ULEAD з Європою: створення ЦНАП", який фінансується Європейським Союзом та компанією NIRAS Sweden AB.

Коштом компанії було придбано комп'ютерну техніку та меблі, а коштом громади здійснено капітальний ремонт приміщень ЦНАПу.

Тільки за цей рік, який ЦНАП працював в тестовому режимі, спеціалісти установи надали жителям громади 793 адмінпослуги. Тепер же тут можна отримати в повному обсязі близько 230 адмінпослуг, а це:

  • реєстрація/зняття з реєстрації мешканців;
  • державна реєстрація юридичних, фізичних осіб підприємців, речових прав на нерухоме майно;
  • державна реєстрація актів цивільного стану;
  • нотаріальні дії, що вчиняються посадовими особами органів місцевого самоврядування;
  • державна реєстрація земельних ділянок та надання відомостей з державного земельного кадастру;
  • послуги соціального характеру; послуги місцевого значення;
  • послуги пенсійного фонду; паспортні послуги.

Крім цього, Новорайський ЦНАП отримав "мобільний кейс", який дозволить маломобільним жителям громади отримати послуги на відстані, безпосередньо за місцем проживання.

Також ЦНАП Новорайської сільської ради підключено до Програмного комплексу "Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада" та інформаційної системи "ВУЛИК".

В рамках проєкту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», який фінансується Урядом Великої Британії, та реалізується спільно з ОДА, Новорайська сільська ТГ отримала робочу станцію для оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости