У Новокаховській громаді щеплення від COVID-19 зробили 40% освітян

За офіційними даними у Новокаховській міській ОТГ станом на 16 серпня щеплення зробили 40,8% персоналу закладів середньої, позашкільної та дошкільної освіти.
Про це вчора, 16 серпня, на апаратній нараді у Новокаховській мерії повідомила начальник відділу освіти Лілія Микитенко, інформує Online НК.
При цьому Лілія Микитенко доповіла, що у всіх закладах середньої освіти, де відсоток провакцинованих працівників менше від 50%, найближчим часом відбудуться батьківські збори спільно з педагогами, на яких будуть розглядатись питання початку нового навчального року в умовах діючих карантинних обмежень та рішень з цього приводу Міністерства освіти України.
Міський голова Володимир Коваленко наголосив на необхідності продовження роботи щодо вакцинування педагогів та допоміжного персоналу у всіх шкільних, позашкільних та дошкільних закладах територіальної громади.
- У Херсоні відбулася конференція «Актуальні питання дитячої неврології та реабілітації дітей з ураженням ЦНС»
- Російські військові встановили радіолокаційні віддзеркалювачі поблизу мостів у Херсоні — ISW
- Стало відомо, хто з херсонських спортсменів їде на Олімпіаду
- В бібліотеці ім. О.Гончара відбудеться науково-практична конференція "Пізнаємо Херсонщину разом"
- Водафон відновив зв'язок у восьми населених пунктах Херсонщини
- За добу на Херсонщині зафіксовано 678 нових випадків захворювання на COVID-19
- Росіяни назбирали 250 вчителів для відправки на окуповані території
- МКП «Херсонтеплоенерго» відзвітувало про підготовку до опалювального сезону 2022-2023 років
- 7-9 вересня 2018 року у Херсоні відбудеться фестиваль спорту
- Сьогодні виконком розгляне питання відміни льгот на проїзд під час карантину
- Просмотров: 1549
- 0
- 0