У Новій Каховці окупанти обіцяють ручну регуляцію цін та конфіскацію продуктів

У Новій Каховці окупанти обіцяють ручну регуляцію цін та конфіскацію продуктів
7 апреля

Окупаційна «військово-цивільна адміністрація» тимчасово окупованої Нової Каховки почне ручне регулювання цін на продукти харчування та інші неринкові заходи.

Про це йдеться у «наказі» «військового коменданта» Каховки, Нової Каховки і Таврійська.

Ця неназвана особа, яка навіть не підписала свій «документ», наказала «не допускати необґрунтованого підвищення цін га всі види товарів».

І встановила максимальний рівень торгової надбавки у розмірі 10% від оптово-відпускної ціни на продукти першої необхідності.

Це доволі дивно, адже навіть товари, які вже завозять з території тимчасово окупованого Криму, в рази дорожчі за ті, які ще є на складах Херсонщини.

Це стосується муки та цукру. Їх оптова ціна на виході у росіян значно вища, за ту, що виставляють місцеві виробники та постачальники.

Більше того, окупаційна «влада» хоче, аби ціни на більшість продуктів не перевищували ті, які фіксували за день до нападу росії на Україну.

нова каховка

Окремо окупанти хочуть заборонити стихійну торгівлю, а порушників каратимуть «позбавленням права на торгівлю» та арештом та конфіскацією майна.

Нагадаємо, що нещодавно за заборону стихійної торгівлі та конфіскацію продуктів проголосував виконком Херсонської міської ради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости