У Новій Каховці хочуть підвищити плату за проїзд


18 августа

Більше ніж удвічі пропонують підвищити плату за проїзд на території Новокаховської громади. Про це йдеться в оприлюдненому на офіційному сайті міськради проєкті рішення, який вже винесли на громадські обговорення і розглянуть на засіданні виконавчого комітету, попередньо, у вересні.

За цим документом пропонується встановити тариф на проїзд пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що обслуговує комунальне підприємство "Автоцентр" у 12,98 гривень (зараз - 5 грн). А вартість проїзду на приміських маршрутах, що не виходять за межі Новокаховської громади пропонують встановити на рівні 1,67 грн за пасажирокілометр без урахування ПДВ, автостанційного та інших зборів (зараз - від 62 до 80 коп. у залежності від маршруту).

Необхідність підвищення пояснюється "зростанням рівня мінімальної зарплати, цін на паливно-мастильні матеріали, запасні частини і автомобільні шини".

Громадське обговорення вказаного проєкту рішення виконкому призначили на 17 вересня.

Востаннє тарифи на проїзд у Новій Каховці підвищували наприкінці 2018 року. Щоправда, тоді їх затвердили на значно меншому рівні, ніж просили автоперевізники. Як пояснив тоді міський голова Володимир Коваленко, це була "напівміра, яка нічого не вирішить". Тож чималу різницю у тарифах для КП "Автоцентр" доводиться покривати за рахунок всіх платників податків. Востаннє міськрада вирішила надати підприємству 400 тис. грн такої компенсації 5 серпня.

Олег БАТУРІН.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости