У міськраді презентували результати діяльності робочої групи з оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів


13 августа 2018 года.

8 серпня у міськраді презентували результати діяльності робочої групи з оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів.

Під час презентації присутні ознайомилися із:

- Пропозиціями щодо оптимізованої мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів з урахуванням вимог законодавства;

- Пропозиціями нової схеми організації дорожнього руху;

- Рекомендаціями для здійснення розрахунків тарифів з економічним обґрунтуванням;

- Пропозиціями щодо змін до програми «Розвитку міського пасажирського транспорту на 2018 - 2023 роки» (прийняття цих змін дозволить втілить усі рекомендації та напрацювання робочої групи).

Нагадаємо, робоча групи з аналізу пропозицій щодо оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів загального користування, була затверджена Розпорядженням міського голови від 31 січня 2018 року № 39.

В робочу групу, крім працівників профільного управління, увійшли представники патрульної поліції, управління Укртрансбезпеки, асоціації перевізників, громадських організацій, науковці ХНТУ, тощо.

В рамках діяльності робочої групи було організовано обстеження пасажиропотоку на діючих міських автобусних маршрутах, яке проводила громадська група. У досліджені, яке тривало майже 2 місяці, взяло участь 25 осіб. Переважна більшість з них - це звичайні жителі міста, які виявили бажання внести особистий вклад у налагодження роботи міського транспорту. Уся діяльність групи відбувалась на громадських засадах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости