У міській раді відбувся круглий стіл за участі підприємців і представників влади

У міській раді відбувся круглий стіл за участі підприємців і представників влади
14 апреля 2017 года.

14 квітня у міській раді відбувся круглий стіл, присвячений питанням взаємодії підприємців та влади.

У заході взяли участь Віталій Бєлобров (голова правління громадської організації «Бізнес Асоціація «Ми-Херсонці»), Михайло Жужа (голова громадської спілки «Підприємці Херсона»), Віра Токарєва (голова правління громадської організації «Асоціація захисту прав приватних підприємців»).

Підприємці обговорили питання видачі та продовження дії дозвільних документів на тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності. Зокрема,порядок укладення строкових земельних сервітутів та договорів про пайову участь в утриманні об'єктів благоустрою з власниками малих архітектурних форм, а також врегулювання питання формування вартості послуг для підприємців, що здійснюють свою діяльність на ринках та визначення статусу окремих територій.

Усі тимчасові споруди (МАФи) Херсона нанесено на інтерактивну карту міста.

 

Серед інших питань - впровадження у Херсоні бізнес-туризму та розвиток підприємництва через проведення «форумів», «шкіл», «воркшопів», «семінарів»; проведення громадської експертизи проектів рішень органів влади, що стосуються підприємців; можливе зменшення ставки податку для фізичних осіб-підприємців ІІ группи, перевірка обґрунтованості впровадження ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» додаткових фінансових витрат для комерційних споживачів.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости