У Міноборони пояснили, чому Путін спростив видачу паспортів на окупованих Херсонщині й Запоріжжі

У Міноборони пояснили, чому Путін спростив видачу паспортів на окупованих Херсонщині й Запоріжжі
25 мая

Сьогодні стало відомо, що головний агресор Росії - Путін - підписав відповідний указ, який спрощує видачу російських паспортів українцям на тимчасово окупованих територіях. Таким чином ворог прагне встановити повний контроль над цими регіонами.

Про це розповіла заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр у прямому ефірі національного марафону новин, повідомляє 24 канал.

"Ми з вами знаємо, що в нас частина території на Сході та Півдні тимчасово окупована ворогом і він намагається там встановити свій контроль, в тому числі й політичний", - зазначила Маляр.

За її словами, окупанти прагнуть провести так звані референдуми та встановити російську владу у Запорізькій та Херсонській областях. Очевидно, що окупанти не знають словами "розвиток", а також "патріотизм". Про слова "свобода" та "вибір" годі й думати. Вірячи лише російській пропаганді, яка ллється з телевізорів, найманці Кремля думали, що встановити свою владу в Україні буде так само легко, як це було у 2014 році в Криму та на частинах Луганської та Донецької областей.

"Загарбники шукають різні шляхи для того, щоб ці території взяти повністю під свій контроль не тільки фізичний, але й адміністративний та політичний. Але в росіян не виходить зробити так, як це було у 2014 році", - підкреслила Ганна Маляр.

Заступниця Міністра оборони України розповіла як героїчно українці чинять опір російським військовим та пропагандистам. Громадяни України, які зараз знаходять в себе вдома, щоправда, під тимчасовою окупацією Росії, відмовляються користуватись російськими адміністративними послугами. До них відносять роботу на окупанта, перехід на ворожу валюту, сплату податків на російські рахунки.

"На сьогодні російським військам дуже складно встановлювати там свою владу", - констатувала Маляр.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости