У Миколаєві з’являться «професорські» БТРи

У Миколаєві з’являться  «професорські» БТРи
6 октября 2014 года.

Професорсько-викладацький склад Чорноморського державного університету імені Петра Могили розпочав збір коштів на ремонт двох БТРів, які після отриманих ушкоджень були доставлені на Миколаївський тепловозоремонтний завод просто з передової.

Задум надати таку адресну допомогу висловили доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Валерій Горлачук і доктор історичних наук, професор Євген Сінкевич.

Пропозиція була підтримана колегами і одноголосно схвалена вченою радою та ректором університету Леонідом Клименком. Кошти почали збирати на спеціальний рахунок і готівкою. На заклик відремонтувати і вислати на передову свій "професорський" БТР відгукується усе більше могилянців.

До акції почали підключатися і студенти. Загальна сума зібраних коштів уже сягнула 60 тисяч гривень. Гроші оперативно передаються на завод. Збір коштів продовжується.

бтр

На думку директора заводу В'ячеслава Симченка, невдовзі два БТРи, що належали очаківським "морським котикам", знову зможуть стати до бою.

Теги: бтр, ато
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости