У Лівані суд зняв арешт із судна з врожаєм, що Росія вкрала на Херсонщині

У Лівані суд зняв арешт із судна з врожаєм, що Росія вкрала на Херсонщині
04 / 08 / 2022

Суд у Лівані зняв арешт із сирійського судна з врожаєм, що РФ вкрала у Херсонській, Запорізькій та Миколаївській областях.

Про це стало відомо з реакції Міністерства зовнішніх справ України на рішення ліванського суду.

У відомстві розчаровані таким рішенням суду у Лівані. У МЗС наголосили, що суд не взяв до уваги позицію компетентних органів України.

Також Міністерство зовнішніх справ зробили акцент на тому, що перший корабель з продовольством по "зерновому коридору" відбув саме до Лівану.

Ба більше, як повідомлялось раніше, Лівану запропонували придбати заарештоване продовольство за пільговою ціною.

Але ліванський суд вирішив по-своєму і тепер сирійське судно "Laodecia" може безперешкодно покинути Ліван з вкраденим українським врожаєм.

«Зазначене рішення фактично заохочує росію до продовження крадіжок на тимчасово окупованому півдні України з почуттям безкарності. Крім того, таким рішенням Ліван фактично підриває власну продовольчу безпеку, відштовхуючи Україну як свого надійного партнера.

Закликаємо ліванську сторону скасувати рішення щодо знаття арешту із судна "Laodecia" та вжити заходів задля попередження подальших спроб використовувати Ліван для оборудок із краденими українськими зерновими», - підсумували у МЗС України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости