У Літньому кінотеатрі Нової Каховки пройдуть Дні українського кіно

У Літньому кінотеатрі Нової Каховки пройдуть Дні українського кіно
3 сентября 2020 года.

У Новій Каховці пройдуть Дні українського кіно.

Про це розповіли під час прес-конференції директор та менеджер КП «Агенція регіонального розвитку» Вячесла Костенюк та Олексій Масюткін.

На прес-конференції висвітлили інформацію щодо подій, які відбуватимуться 10, 11 та 12 вересня. Кінопокази, які заплановані на ці дати будуть проходити в рамках святкування 126 річниці від дня народження О.П.Довженка та Дня українського кіно, який відзначатимуть 12 вересня.

10 вересня о 20:00 запланований показ фільму О.П.Довженка «Земля» під музичний супровід сучасного українського гурту Даха Браха. Це Поетична кінорозповідь про події, пов'язані з колективізацією в Україні наприкінці 20-х років, про створення перших колгоспних комун, про класову ворожнечу. Цей фільм вважається найвизначнішим у кар'єрі режисера, який і приніс йому світову славу.

Стрічка була відреставрована Національним центром Олександра Довженка (Довженко-Центр) - найбільший кіноархів України, в якому зберігається більше 6000 найменувань художніх, документальних, анімаційних українських та закордонних фільмів та тисячі архівних документів з історії українського кіно.

Даха Браха(Dakha Brakha) - український музичний етногурт, організатором і художнім керівником якого є Владислав Троїцький. Назва гурту, за словами його учасників, складена зі староукраїнських слів «давати» та «брати». У репертуарі гурту - пісні українською, кримськотатарською, англійською, німецькою, російською мовами.

11 вересня о 20:00 відбудеться прем'єра стрічки «Мої думки тихі» - українська лірична комедія українського режисера Антоніо Лукіча 2019 року. Стрічка стала дебютною повнометражною художньою стрічкою для режисера. У фільмі, знятому у жанрах комедії та драми, піднімається вічна проблема батьків та дітей. Саме мати не пускає головного героя Вадима на роботу до Канади. У головних ролях Ірма Вітовська-Ванца та Андрій Лідаговський.

12 вересня о 19:30 за участі режисера Ярослава Лодигіна планується презентація фільму «Дике поле» за романом Сергія Жадана «Ворошиловград». Це драматична історія у жанрі «істерн», головний герой якої приїжджає в рідне містечко на сході України, щоб захистити бізнес брата від рейдерської атаки.

Після фільму планується обговорення фільму разом із режисером.

Ярослав Лодигін - український режисер, сценарист, радіоведучий та засновник радіо «Аристократи». З серпня 2019 року член правління ПАТ «НСТУ», відповідальний за «UA: Перший» та «UA: Культура».
Сергій Жадан - український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена» та ін.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости