У квартирі херсонського священика Ігоря Петренка шукали зброю


13 декабря 2016 года.

Інформацію поширила у Facebook дружина священика Наталя Петренко. «Я дуже зла та обурена. Сьогодні зранку приперлася до нас у квартиру так звана нова поліція з обшуком для вилучення зброї та бойових припасів. Мого чоловіка, капелана, обвинувачують в тому, що він не тільки тримає зброю вдома, але що він може бути причетний до збуту вогнепальної зброї» - написала Наталя Петренко.

В розмові з нашим кореспондентом Ігор Петренко підтвердив інформацію про обшук. «Сьогодні вночі, близько другої години, я повернувся з зони АТО, з Маріуполя. А зранку, десь о десятій до мене прийшла поліція, - коментує Ігор Петренко. - представилися, показали ухвалу суду про обшук, попросилися зайти. У мене хворі діти, дружина вагітна... Я був дещо спантеличений, коли сказали про зброю. Для мене поняття священик і зброя - несумісні. Я сказав: дивіться, мені нема що приховувати. Звідки ця інформація - я не знаю».

Ігор Петренко також зазначив, що влітку до нього звертався один чоловік з натяком на якусь співпрацю, адже священик часто їздить в зону АТО. «Я сказав, що цим не займаюся і культурно його відшив», - каже Петренко.

З ухвали, яку вручили Петренку, відомо, що 02.12.2016 її виніс слідчий суддя Херсонського міського суду Радченко Г.А. за клопотанням старшого слідчого СУ ГУНП в Херсонській області Саєнко К. М. Згідно з документом, поліція мала право на обшук квартири Петренка з метою «відшукання та вилучення предметів злочину, а саме бойових припасів, вогнепальної зброї, а також мобільних телефонів та сім-карток, за допомогою яких він підтримує зв'язок з особами, причетними до збуту вогнепальної зброї, документів, що зберігають інформацію про протиправну діяльність та інших предметів, що мають значення речових доказів та необхідні для встановлення істини у кримінальному провадженні».

За словами Ігоря Петренка, цієї п'ятниці, 16 грудня, його викликають до управління поліції як свідка.

Ігор Петренко - священик Української православної церкви Київського патріархату. З грудня 2014 року несе служіння як військовий священик по Херсонському військовому округу. Волонтер. 14 лютого 2015 на блокпосту «ДНР» в селищі Оленівка Донецької області Петренка взяли в полон проросійські бойовики. У полоні він побув 52 дні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости