У Кривому Розі триває видача документів про освіту випускникам з Херсонщини

У Кривому Розі триває видача документів про освіту випускникам з Херсонщини
22 / 06 / 2022

20 червня майже пів тисячі випускників з Херсонської області отримали документи про освіту. Про це повідомило "Суспільне".

За словами начальниці управління освіти Херсонської ОВА Тетяни Юшко, видачу організували у Кривому Розі, бо у місті знаходяться багато переселенців з Херсонщини.

"На минулому тижні їх було більше 12 тисяч. Першими прийшли ті, хто знаходиться в Кривому Розі. Але є такі, хто приїжджали з інших територій України. Ті, хто були на пункті видачі, у них проблем не було, вони приходили вже з документами", - сказала Юшко.

Документи в Кривому Розі можуть отримати ті випускники, які не зараховувалися в інші школи на підконтрольній території і чиї школи досі в окупації.

"Організована робота таким чином, що за кожним окремим столом сидить особа, яка відповідає за певну громаду Херсонської області", - розповіла очільниця управління освіти Херсонської міськради Наталя Журженко.

До пункту видачі може приїхати сам випускник, або хтось із його батьків без доручення, або будь-яка фізособа із нотаріальним посвідченням.

"Для вступу до українських ВНЗ у цьому році оригінал атестату не потрібен. Достатньо номеру та серії свідоцтва, які з'являться в електронному кабінеті вступника", - резюмував перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболєвський.

Раніше повідомлялось про те, що росіяни захопили школу в одному з сіл Милівської громади Херсонщини.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости