У комунальну власність ОТГ передають мільйон гектарів землі - експерт USAID


10 октября 2018 года.

В Україні у комунальну власність об'єднаних територіальних громад наразі передається мільйон гектарів землі.
Про це розповів у вівторок у Херсоні під час інформаційної зустрічі в облдержадміністрації з представниками ОТГ області, структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади у сферах земельних відносин, лісового господарства, розвитку водного господарства експерт із питань управління земельними ресурсами проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" Сергій Кубах, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На сьогодні головний виклик, який стоїть: а що буде з тими землями, які передаються сьогодні в комунальну власність. Загалом по Україні мова йде про мільйон гектарів", - розповів Кубах.

За його словами, громади повинні мати повну інформацію про власні земельні ресурси - починаючи від розуміння, де знаходяться межі цієї землі, і закінчуючи тим, хто господарює на цій землі і платить за неї.

Водночас, як зазначив Кубах, нинішня передача земель об'єднаним територіальним громадам є лише початком у даному процесі. "Це тільки початок, і це тільки частина земель. Передачі підлягають і всі інші землі, і не тільки сільськогосподарського призначення, і не тільки запасу, а й усі - і господарські двори, і землі несільськогосподарського призначення", - заявив експерт USAID.

 

Теги: отг
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости