У "Клініці, дружній до молоді" відбувся ряд семінарів для шкільних медпрацівників


6 мая

У квітні спеціалісти кабінету «Клініка, дружня до молоді» провели навчальні семінари - тренінги для шкільних медичних працівників Херсонської області з метою впровадження у роботу «дружнього підходу» до підлітків.

Для навчання були відібрані наступні теми:

1. Основи «дружнього підходу» в наданні медичної допомоги підліткам та молоді. Характеристика «дружніх до молоді» послуг. Питання поточного законодавства щодо надання медичної допомоги підліткам. Основи ефективної взаємодії між медичними працівниками та підлітками.

2. Розвиток дитини в процесі дорослішання. Вікові кризи. Статеве дозрівання підлітків. Етапи формування сексуальності.

3. Ризикова поведінка підлітків та її наслідки для репродуктивного здоров'я. Профілактика ВІЛ-інфекції, небажаної вагітності та абортів.

4. Алкоголь, тютюнокуріння, психоактивні речовини (ПАР) та підлітки. Сучасні методи профілактичної роботи з підлітками.

5. Основи раціонального харчування. Порушення харчової поведінки.

На семінарах медичні сестри отримали інформацію з питань психофізичного розвитку дитини та особливостей проходження вікових криз дитячого і підліткового віку.

Особливу увагу медпрацівників лікарі та психолог КДМ звернули на важливість статевого виховання молоді для збереження репродуктивного здоров'я та благополуччя у майбутньому житті. Медичні сестри взяли активну участь у тренінгах, на яких опановували сучасні методи профілактичної роботи з підлітками у попередженні шкідливих звичок і формуванні здорового способу життя.

Медичні працівники отримали інформацію про безкоштовні та анонімні послуги, які надаються у кабінеті «Клініка, дружня до молоді»: консультації педіатра, обстеження у гінеколога, психологічна підтримка та соціальна допомога.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости