У Києві представлять звіт «Інформаційний простір Херсонської області: стан, проблеми та шляхи покращення ситуації»


23 / 01 / 2019

Міністерство інформаційної політики та Українська фундація безпекових студій в рамках реалізації Стратегії інформаційної реінтеграції Криму представлять звіт «Інформаційний простір Херсонської області: стан, проблеми та шляхи покращення ситуації».

Презентація відбудеться 29 січня о 13:00 в Укрінформі.

Спікери: Еміне Джапарова, Перша заступниця Міністра інформаційної політики, Юлія Каздобіна, Голова Української фундації безпекових студій, радниця Міністра інформаційної політики, Ірина Петрова - експертка проекту, Валентина Самар - головна редакторка ІА «Центр журналістських розслідувань».

Мета дослідження - привернути увагу до проблем Херсонщини та дати відповідь на питання, що ще може робити держава та громадянське суспільство для збільшення стійкості Херсонщини до деструктивних впливів та розбудови системи комунікацій між державою та громадянським суспільством, яка є основою для суспільної довіри та стабільного демократичного розвитку.

"Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США."

Теги: звіт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости