У Каховці журналістів не пускали на засідання виконкому


12 сентября 2017 года.

Представників ЗМІ попросили покинути засідання виконкому Каховської міської ради. Про це у соцмережі пише журналіст Олег Батурін.

"Виставляти за двері присутніх на засіданнях виконавчого комітету міськради журналістів останнім часом почали у Каховці. Перед розглядом питань відділу у справах дітей, пов'язаних з призначенням опікунів для дітей-сиріт, їх майном, усиновленням і тому подібним міський голова Андрій Дяченко наполегливо просить покинути залу представникам преси. За його словами, це пов'язано з тим, що персональні дані дітей, що лунатимуть при розгляді таких рішень є конфіденційною інформацією

До журналістів так ставляться лише в Каховці. Приміром, при розгляді аналогічних питань на засіданні виконавчого комітету Новокаховської міськради пресу за двері ніхто не виганяє. А доповідачі і члени виконкому попросту не озвучують прізвища і інші персональні дані неповнолітніх. Як правило, відсутні ці дані і в розміщених на офіційних сайтах оргінів місцевого самоврядування проектах рішень виконкомів.

Найдивніше ж у ситуації з Каховкою те, що на вході до зали проведення засідань виконавчого комітету висить перелік винесених на порядок денний питань (на фото). І в ньому зазначені всі прізвища дітей, яких стосується те чи інше рішення. Виходить, те що намагаються приховати від вух журналістів будь-кому іншому дізнатися можна просто в коридорі міської ради".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости