У Каховці відбувся десятий мотофестиваль "Тачанка 2017"

У Каховці відбувся десятий мотофестиваль
2 августа 2017 года.

У Каховці відбувся десятий традиційний мотофестиваль "Тачанка 2017", який за да дні зібрав більше чотирьох тисяч своїх прихильників: байкерів, музикантів, просто глядачів з усіх регіонів нашої країни, в тому числі 480 байкерів та 42 музиканта.

Мотогості фестивалю зібрались з 10 регіонів України: Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Житомирська, Київська області, а також з м. Київ та Автономної Республіки Крим. Під час "Тачанки" організатори приділили особливу увагу і захисникам країни - воїнам АТО. На фестиваль приїхали також 9 байкерів-учасників АТО. Мотофестиваль в цьому році отримав девіз - "Незалежність понад усе".

Незважаючи на непогоду (особливо 29 липня) заходи фестивалю відвідало близько 4 тис. чоловік. 

У байкерському таборі проходили різні конкурси: "найгучніший сигнал", "кращий тюнінг", "найкращий вихлоп", "найкраща ілюмінація" тощо, а на переможців чекали статуетки від Стаса Горяна (до речі, така "фішка" є тільки на "Тачанці").

Для гостей свята виступали "Red Fox", "М.Т.", (всі Каховка), "Logus", "Colimator" (всі Н.Каховка), "Криголам", "I.C.People" (всі Херсон), "Ракета" (Одеса) та "Хоть Би Шо" (Миколаїв). Прикрасили мотофестиваль його ведучі: Юрій Скляр, Андрій Карєв та Віра Вовк. Сюрпризом для гостей фестивалю був "козацький куліш" від Каховського Козачого товариства (отаман Глущенко Олександр).

Теги: тачанка
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости